Info

New or Forgotten?

Tennispark Buitenveldert > Toernooien > Open Parktoernooi

Open Parktoernooi Buitenveldert - 29 juli t/m 6 augustus 2017

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE 16+ G1 : Herenenkel 16+ - Groep 1
  HE 16+ G2 : Herenenkel 16+ - Groep 2
  HE 16+ G3 : Herenenkel 16+ - Groep 3
  HE 16+ G4 : Herenenkel 16+ - Groep 4
  HE 16+ G5 : Herenenkel 16+ - Groep 5
  HE 16+ G6 : Herenenkel 16+ - Groep 6
  HE 16+ G7 : Herenenkel 16+ - Groep 7
  HE 16+ G8 : Herenenkel 16+ - Groep 8
  HE 35+ G1 : Herenenkel 35+ - Groep 1
  HE 35+ G2 : Herenenkel 35+ - Groep 2
  HE 35+ G3 : Herenenkel 35+ - Groep 3
  HE 35+ G4 : Herenenkel 35+ - Groep 4
  HE 35+ G5 : Herenenkel 35+ - Groep 5
  HE 35+ G6 : Herenenkel 35+ - Groep 6
Herendubbel HD 17+ G1 : Herendubbel 17+ - Groep 1
  HD 17+ G2 : Herendubbel 17+ - Groep 2
  HD 17+ G3 : Herendubbel 17+ - Groep 3
  HD 17+ G4 : Herendubbel 17+ - Groep 4
  HD 17+ G5 : Herendubbel 17+ - Groep 5
  HD 17+ G6 : Herendubbel 17+ - Groep 6
  HD 35+ G1 : Herendubbel 35+ - Groep 1
  HD 35+ G2 : Herendubbel 35+ - Groep 2
  HD 35+ G3 : Herendubbel 35+ - Groep 3
Damesenkel DE 16+ G1 : Damesenkel 16+ - Groep 1
  DE 16+ G2 : Damesenkel 16+ - Groep 2
  DE 16+ G3 : Damesenkel 16+ - Groep 3
  DE 16+ G4 : Damesenkel 16+ - Groep 4
  DE 16+ G5 : Damesenkel 16+ - Groep 5
  DE 35+ G1 : Damesenkel 35+ - Groep 1
  DE 35+ G2 : Damesenkel 35+ - Groep 2
  DE 35+ G3 : Damesenkel 35+ - Groep 3
  DE 35+ G4 : Damesenkel 35+ - Groep 4
Damesdubbel DD 17+ G1 : Damesdubbel 17+ - Groep 1
  DD 17+ G2 : Damesdubbel 17+ - Groep 2
  DD 17+ G3 : Damesdubbel 17+ - Groep 3
  DD 17+ G4 : Damesdubbel 17+ - Groep 4
  DD 17+ G5 : Damesdubbel 17+ - Groep 5
  DD 35+ G1 : Damesdubbel 35+ - Groep 1
  DD 35+ G2 : Damesdubbel 35+ - Groep 2
  DD 35+ G3 : Damesdubbel 35+ - Groep 3
Gemengddubbel GD 17+ G1 : Gemengddubbel 17+ - Groep 1
  GD 17+ G2 : Gemengddubbel 17+ - Groep 2
  GD 17+ G3 : Gemengddubbel 17+ - Groep 3
  GD 17+ G4 : Gemengddubbel 17+ - Groep 4
  GD 17+ G5 : Gemengddubbel 17+ - Groep 5
  GD 35+ G1 : Gemengddubbel 35+ - Groep 1
  GD 35+ G2 : Gemengddubbel 35+ - Groep 2
  GD 35+ G3 : Gemengddubbel 35+ - Groep 3

FINALES

HE 16+ G1 1. Matthijs Bolsius   2. Bart van Monsjou  
HE 16+ G2 Jairo Seur - Thomas Ykema (2) 6-1 6-0
HE 16+ G3 Robin van Riel - Richard Lim (1) 6-7 5-3 opg
HE 16+ G4 Jos Boertjens (2) - Kevin van Loon (4) 6-0 4-6 6-1
HE 16+ G5 Appy Tong - Mark Roffelsen 6-1 1-6 6-4
HE 16+ G6 Stradmeijer (2) - Leon Haverkamp (1) 7-5 6-2
HE 16+ G7 Pieter Herweijer (3) - Boele Oltmans 6-3 6-4
HE 16+ G8 Jonathan Maurits - Tim Vos (1) 6-3 6-3
HE 35+ G1 1. Marcel van Velsen   2. Pieter 't Hart  
HE 35+ G2 Nico Leeuw - Juan Bifo 6-3 6-7 6-3
HE 35+ G3 Jonathan Willmann (4) - Paul Simoons (3) 6-3 6-3
HE 35+ G4 Stradmeijer (1) - Ron Klaver 6-1 6-0
HE 35+ G5 Tim Bogards - Peter den Ouden 7-6 6-0
HE 35+ G6 Ozerk Akgun - Marten Japenga (1) 6-4 6-3
HD 17+ G1 1. Bart van Monsjou/ Matthijs Bolsius   2. Tim Colijn/ Jonathan van Bemmel  
HD 17+ G2 Steven van Dort/ Bert Bos (2) - Erik Koster/ Robin van Riel 6-0 6-3
HD 17+ G3 Niek van der Laaken/ Jeroen Tesselaar (1) - Ivan Sakharov/ Bas Achterberg (4) 6-4 5-7 7-6
HD 17+ G4 Pieter Horstman/ Dimme Mesman - Pepijn Stok/ Alexander Knapp 2-6 7-5 7-6
HD 17+ G5 Roger de Jong/ Appy Tong (2) - Hinke van Berkum/ Thomas van Maarseveen 7-5 1-6 6-2
HD 17+ G6 1. Boele Oltmans/ Tjerk Bosse   2. Julien Lacunes/ Pascal van Metelen  
HD 35+ G1 Erik van Roermund/ Gertjan Timmerman (2) - Robert Jan Schroor/ Jerome Martougin 6-0 6-2
HD 35+ G2 Koen den Os/ Peter den Ouden (2) - Peter Elenbaas/ Paul Waarts (1) 6-0 4-6 6-1
HD 35+ G3 Eddy Buis/ René Spiekman (2) - Alexander Baesjou/ Siem van 't Oever 6-4 6-2
DE 16+ G1 1. Josephine Knipschild   2. Anne Weeber  
DE 16+ G2 Charlotte Mattheussens - Robin van der Zwaard (2) 6-3 6-3
DE 16+ G3 Beatrijs van Schilfgaarde (3) - Joanie Catsburg 6-3 6-3
DE 16+ G4 Charlotte Bosman (3) - Evelyn Jimeno Martinez (7) wo
DE 16+ G5 Mariska de Groot (2) - Moniek Snuverink (1) 6-1 6-4
DE 35+ G1 1. Marieke le Poole-van der Miessen   2. Alline van Os  
DE 35+ G2 1. Margot Smits   2. Karen Daling  
DE 35+ G3 1. Esther van den Bol   2. Jacqueline Bosma  
DE 35+ G4 Ulrike Helmer - Petra de Vries 6-1 6-7 6-1
DD 17+ G1 1. Susanne Nieuwenhuijs/ Liesbeth Bijvoet   2. Godelieve Aarts/ Dewi Roersma  
DD 17+ G2 Cindy Goey/ Petra van Ieperen - Suetta van der Weijden/ Myron Laagland 4-6 7-6 6-4
DD 17+ G3 Coralie Huijgen/ Ulla van Sprang (1) - Nadine Smeding/ Marieke Grijpma 6-3 6-3
DD 17+ G4 Natasja de Vilder/ Sylvia Alting van Geusau (2) - Dion Voeten/ Corien Schouten (1) 6-4 6-4
DD 17+ G5 1. Mariska de Groot/ Suzanne Gombert   2. Zoë Postma/ Laurie Jansen  
DD 35+ G1 1. Rens van Roosmalen/ Jenny van der Toorn   2. Marjan Scholman/ Tanja Koch  
DD 35+ G2 Trudy Duinmeijer/ Corien Soutendijk-Schröeder (2) - Regi Romeny/ Bernice Siewe (1) 7-5 6-4
DD 35+ G3 Annemarie Creemers/ Henriët Raat - Melanie Roobol/ Iris de Rijke (2) 6-1 4-6 6-1
GD 17+ G1 Lisa Moorman/ Menno Geurts - Robin van Riel/ Carla Beugel (2) wo
GD 17+ G2 Wyntyje de Jonge/ Andre Hendriks (1) - Robyn Lont/ Jeroen Tesselaar 7-5 6-2
GD 17+ G3 Huub van der Wart/ Mara Tielemans (2) - Erik van der Leck/ Mariska van Hoorik 6-3 7-5
GD 17+ G4 Roel Noback/ Dion Voeten - Nadine Neijsen/ Vincent Klink 6-3 6-3
GD 17+ G5 Petra van Wijngaarden/ Diederik Brits - Reinier Ooms/ Ilse Bollen (1) 7-5 6-3
GD 35+ G1 1. Laila Lemmer/ Patrick van der Grijp   2. Toni Ferrari/ Alline van Os  
GD 35+ G2 Marie-Anne Kool/ Robert van Wijk - Grace Hattu/ Mathijs Jacobs 6-1 6-3
GD 35+ G3 Jurriaan de Vries/ Petra de Vries - Frans Kolderman/ Gerdie van Zon 5-7 6-2 6-1

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

Geen nieuws

Toernooibepalingen

Als je inschrijft voor het Open Parktoernooi Buitenveldert, ga je akkoord met deze bepalingen.